Fotbalisté Velkých Hamrů odehráli během necelých 24 hodin dva přípravné zápasy. Po páteční porážce 0:3 v České Lípě podlehli v sobotu dopoledne na hřišti v Tanvaldu pražskému Motorletu 1:3.
Hamry se i přes náročný program prezentovaly dobrou kombinací a kompaktní hrou. Na bezbrankový první poločas však po změně stran nenavázaly a soupeř třikrát skóroval. Jedinou branku domácích vstřelil Bulíř, který obešel brankáře a zakončil do odkryté branky. Za Motorlet se prosadili Howard, Mach a Žížala.
Pražský celek, který působí ve skupině A třetí ligy, vede bývalý československý reprezentant Radim Nečas. Ten převzal Motorlet v zimě poté, co byl v průběhu podzimu překvapivě odvolán z České Lípy.
Velké Hamry přitom ještě v pátek večer nastoupily v České Lípě, kde byly soupeřem Arsenalu v jeho generálce před startem druhé ligy. Domácí zvítězili 3:0, Hamry navíc neproměnily pokutový kop.
Přípravné utkání: Velké Hamry – Motorlet Praha 1:3. Branky: Bulíř – Howard, Mach, Žížala.
Naše Jablonecko Regionální zpravodajství
